Bemer terapie
ověřená léčebná metoda

Bemer terapie

Bezpečná a účinná léčba více než magnetoterapie

Cítíte se vyčerpaní? Jste pod neustálým stresem? Trápí Vás bolesti zad a kloubů? Alergie? Chrápání? Problémy se spánkem? Trápí Vás otoky? Potřebujete zvýšit výkon? Pomůže Vám terapie BEMER.

Terapie BEMER - regenerační přístroj

Bemer terapie znamená další stupeň vývoje po klasické magnetoterapii. Jedná se o inovovanou a zcela unikátní metodu. BEMER používá k terapii certifikovaný přesně programovatelný přístroj BEMER PROFESSIONAL a speciální impulsní podložku s unikátním patentovaným signálem plus přídavné části - fotobiologické světlo, pás a speciální spot, které lze použít samostatně např. na kolena, hlavu, pokožku, kůži aj.

BEMER terapie

Fyzikální cévní terapie Bemer urychluje mikrocirkulaci krve a látkovou výměnu. Nastartuje samoléčebné procesy v těle.

Jak vypadá ošetření BEMER terapie

Položíte se na speciální podložku na lůžku, případně můžeme přiložit individuální intenzivní díly(světlo, bodový modul, pás) na potřebné místo, přístroj se nastaví na určitou dobu a intenzitu – a to je vše. Vy jen odpočíváte, relaxujete, čtete si - a přístroj vykonává svoji práci. Bezbolestně a bez námahy.

Přístroj umožňuje nastavit program přesně pro Váš problém: celková regenerace, sportovní regenerace, alergie, bolesti kloubů, migrény a bolesti hlavy, regenerace kůže, chrápání a jiné. Díky přídavným dílům ošetříme i poranění, bolestivé klouby, kolena, ramena, kůži a jiné.

Počet ošetření

Dělka terapie 8 - 30 minut. Přesná dělka procedury a počet návštěv je doporučen po úvodní krátké konzultaci, záleží na tom, co Vás trápí. Regenerace po proceduře probíhá ještě dalších 12 hodín.

Kontraindikace

Je vhodný pro každodenní používání všech věkových skupin, včetně novorozenců a malých dětí. Výjimku tvoří lidé, kteří mají transplantované orgány, kmenové buňky nebo kostní dřeň.

BEMER terapie pomůže sportovcům

  • před utkáním jako kyslíkový doping a zvýšení maximálního výkonu
  • zlepšení schopnosti snášet maximální zátěž
  • kratší doba na regeneraci po výkonu, zápasu, sportovních tréninzích
  • podporuje hojení ran a sportovních úrazů

Více o přístroji

Bemer terapie artroza