Bemer terapie
ověřená léčebná metoda
Bemer Studio Danah

O nás - Studio Danah

Jmenuji se Dana Hodanová, jsem 20 let kosmetičkou, masérkou a terapeutkou Dornovy metody PLUS. Před 16 lety jsem založila Studio Danah, malou rodinnou oázu klidu a krásy uprostřed Prahy.

Mým cílem je pomáhat lidem, předávat jim energii a ukázat, že život lze žít bez bolesti. Zjistila jsem, že Dornova metoda společně se speciálním cvičením SM systém a přírodními produkty Forever vyřeší mnoho trápení a pomůže lidem se vyhnout operaci, ale přece jen všechny potíže nevyřeší, proto jsem hledala dál a našla Bemer terapii, osvědčenou léčebnou metodu,která již pomohla mnohým z různých koutů světa. Proto jsem se stala oficiálním partnerem BEMER International AG Lichtenstein. Bemer terapie se nám ve studiu velmi osvědčila a pomáhá i mě osobně každý den.

Jak pomáhá Bemer mě? Mám náročnou práci, masíruji, předcvičuji SM systém a aplikuji Dornovu metodu, velmi se mi osvědčil spánkový režim a ráda používám regenerační program nebo B-pad pro lokální problémy - pro mé unavené ruce nebo natažené svaly.

Bemer terapie ve Studiu Danah

Bemer terapie Praha Bemer terapie Praha 8 Bemer terapie Praha Florenc Bemer terapie Praha

Oslava 20 let Bemer terapie, Malbun, Lichtenštejnsko

Bemer terapie Praha 1 Bemer terapie Praha 2 Bemer terapie Praha 3 Bemer terapie Praha 4 Bemer terapie Praha 1 Bemer terapie Praha 2 Bemer terapie Praha 3 Bemer terapie Praha 4