Bemer terapie
ověřená léčebná metoda

Reference

Lubomír Krejčí

Velmi mi pomohla Bemer terapie při léčbě zánětu močových cest.

Marie Fricová

REFERENCE bemer cévní terapie Marie

Pro Bemer terapii zvedám palec nahoru. Vyzkoušela jsem ji několikrát a vždy s úspěchem. Nikdy nezklamala. Mám v levé noze, dolní části, diagnostikovanou Neuropatii. Jejím projevem je vratká a nejistá chůze, zvláště na schodech. Terapie se má opakovat několikrát za sebou a Studio DANAH nabízí hned několik variací (já kupuji si balíček 5+1) a už po prvním "poleženíčku" jsem daleko stabilnější a jistější při chůzi. Samozřejmě i při chůzi po schodech. A to, při mých osmdesáti dvou letech, tím více oceňuji. Po mém úspěchu se dnes ke mě přidává můj manžel a chce Bemer terapii na svou bederní páteř a bolesti nohou absolvovat také.

Gabriela Štropová

Bemer terapii jsem absolvovala celkem 10x po 20 minutách - a to speciální program na alergii. Trpím na kombinovanou alergii - pyly, potraviny, prach, srst zvířat. Otéká mi obličej, nohy i ruce, mám vyrážku, kterou léčím mastí s kortikoidy předepsanou lékařem. Když jsem ležela na podložce cítila jsem teplo a lehké mravenčení v konečcích prstů. Nic nepříjemného, spíš naopak. Vyrážka na kůži mě po pár hodinách přestala svědit a mírně ustoupila. Po druhé aplikaci zmizela úplně. Po 10 aplikacích se cítím mnohem lépe - otoky obličeje, otoky sliznice, slzení, podrážděná kůže je pryč.

Jiřina Drlíková

Po absolvování přednášky MUDr. Pásztora o Bemer terapii ve Studiu Danah, jsem tuto terapii podstoupila v rozsahu 12 návštěv, a cítím se skvěle! Bolest páteře ustoupila, tímto děkuji paní Daně Hodanové.

Jana Šnorková

Studio Danah je moje srdeční záležitost. Našla jsem si ho, když mně nepolevovaly bolesti pravého chodidla a stále se mi vracely, noha otekla a už jsem byla bezradná, kulhající a ač jsem měla mnoho energie, nešlo mi to se rozběhnout. Absolvuji cvičení SM Systém, pomáhá mi i Bemer cévní terapie.
Dnes jsem absolvovala s paní Danou Hodanovou ošetření Dornovou metodou Plus. Paní Dana se na pohled nezdá, působí křehce, jako letní luční víla. Avšak je to žena mnoha výjimečných talentů a rozhodně má páru:-). V průběhu ošetření mi vyprávěla silné příběhy, svůj i jiných lidí, příběhy inspirují. Z vyšetření jsem odcházela s okamžitou úlevou od bolesti a nabitá energií a inspirací. Děkuji Vám, paní Dano a celý týme Studia Danah, vidím u vás mladé i staré, muže i ženy a všem dáváte velkou naději a pomáháte.

Robin Hodan

Jmenuji se Robin Hodan (30let), pracuji jako masér a v mých 28 letech mi lékaři diagnostikovali Crohnovu chorobu. K následné medikaci jsem doma lehával od 8 - 20 minut na Bemeru + jsem na něm po nocích spával na spánkovém režimu. Velice rychle se mi ulevilo. Bolesti podbříška i nafukování se zmenšilo a vždy jsem se cítil na několik hodin lépe po odpočinku na Bemeru a to i během práce. Následně jsem přidal Forever Aloe Berry a hlavně probiotika Forever Probiotics. Nyní se řadím k nepříliš velkému počtu pacientů, kterým se podařilo Crohnovu chorobu prozatím potlačit. Stále podstupuji medikaci, lehám na Bemeru a beru probiotika.

Sharg Tarra

Chodil jsem půl roku s nakopnutým palcem u nohy který se nechtěl samovolně uzdravit. Bolest mě omezovala v pohybu. Stačily 3 aplikace Bemer a jsem nyní bez problémů.

Káťa Špálová

Bemer terapie mě už několikrát moc pomohla. Například když jsem měla výron v kotníku a chodila jsem o berlích tak mi doktoři dávali min 3 týdny na zotavení což si jako vrcholová sportovkyně nemůžu dovolit. Rozhodla jsem se teda léčbu urychlit ve StudiuDanah na Bemeru. Chodila jsem na něj dvakrát denně po dobu 4 dnů a mohla jsem už normálně chodit. Teď už mám kotník úplně vpořádku . Takže určitě doporučuji

Véta Riessnerová

Moje zkušenost z 03/2018 a od té doby Bemeru věřím: Byl to druhý den od chvíle, kdy jsem Bemer vyzkoušela, a byť ke všemu přistupuji s rezervou, dečku jsem hned druhý den hledala na netu. Proč? Třetí rok jsem se trápila s vyhřezlou plotýnkou a tvrdošíjně odmítala operaci. Cvičila jsem SM pod vedením paní Dany a díky tomu se hýbu a nejsem odkázaná jen na postel. Bolesti byly ale stále, z čehož člověk moc nadšení do života nezíská. Na dečce jsem strávila 24 minut a nic. Jenže nic bylo jen asi 2 hodiny. Pak jsem vstala ze židle bez obvyklého píchnutí v bedrech, odpoledne jsem si při vaření mohla “zatancovat” kroucením boků (to mi bylo slíbeno, takže jsem to musela vyzkoušet - fungovalo to!) a ještě po dvou dnech jsem se ohnula pro kus mrkve, co mi upadla na zem, bez obvyklého “au+sykot mezi zuby”, a to píší, že efekt vydrží 12 hodin. Pravda, efekt slábne, ale držel už 2 dny!! Takže proč? Právě pro to, že jsem se tenkrát odrazila od bolavého dna, cvičení začalo jít líp a užila jsem si zase letní dovolenou v přírodě bez omezení.

Josef Berka

Studio Danah, úžasné místo, skvělí lidé a hlavně akutní pomoc! Trápí mně zuby a jsem v sérii stomatologických operací. Největší úleva a pomoc je BEMER terapie, hlava není opuchlá a můžu používat ústa. Se šťávou aloe, Aloe Vera Gel, se dásně dobře hojí a moje zubařka chce vědět jak to dělám

Eva Kozúbková

Díky Bemeru načerpáte energii čili nejste tolik unavení a pokud vás něco bolí, pomůže od bolesti, opravdu super.

Jarka a Pavel Tomáškovi

Bemer Terapii jsme díky ochotě paní Dany Hodanové vyzkoušeli dnes a po krátké, 8 min. terapii, jsme pocítili úlevu od našich "obvyklých" bolestí. Polevila ztuhlá a bolestivá bederní část páteře, tělo jako by "obživlo". Co je důležité doporučení: po terapii se dostavuje žízeň, je proto třeba po ní hodně pít.

Dana Hodanová

REFERENCE bemer cévní terapie Dana

Podložku Bemer jsem použila v noci - při spánku. Nastavila jsem spánkový režim. Druhý den ráno jsem brzy vstávala. Zjistila jsem, že zatuhlá záda, co mě trápila, povolila. Měla jsem energie na rozdávání. Mohla jsem jít cvičit a věnovat se své práci až do večera - masírovat, předcvičovat SM Systém, provádět kosmetická ošetření. Bolest je pryč díky regeneraci na podložce Bemer.

Radek Brauner - primář dětského rehabilitačního oddělení FN Brno

Je to opravdu velmi účinný pomocník při léčbě, který mohou používat nejen děti, ale i dospělí. Častokrát tento přístroj využívají i vrcholoví sportovci, kteří díky němu zásobují své tělo kyslíkem. Jedná se tak o povolený doping. Pomáhá na léčení nejrůznějších stavů, nejčastěji po úrazech, vstřebávání otoků, ale podporuje i imunitní systém, velmi dobře léčí sliznice čili to uplatnění je velmi univerzální. Přístroj je pro pacienty naprosto bezbolestný a nemá ani žádný vedlejší efekt, skoro žádné kontraindikace, proto je vhodný i pro děti.

Více naleznete v rozhovoru s panem primářem

Reference sportovci Česká republika

Bemer používají osobnosti českého sportu: atletický vícebojař a olympijský vítěz v desetiboji z roku 2004 - Roman Šebrle, oštěpařka a dvojnásobná olympijská vítězka z LOH 2008 v Pekingu a LOH 2012 v Londýně - Barbora Špotáková, tenista Radek Štěpánek, český atlet, vícebojař a světový rekordman v desetiboji Tomáš Dvořák.

Sportovní kluby: HC Slavia Praha, HC Sparta Praha

Reference VIP

Rudolf Schenker - skupina Scorpions

bemer cévní terapie Scorpions

Rudolf Schenker je kytarista a také zakladatel německé hard rockové skupiny Scorpions. Používá terapii BEMER již řadu let a říká: „Díky terapii Bemer jsem silnější, zdravější a mám spoustu energie. Jako kdyby moje tělo a moje mysl se staly jedním.“

Reference sportovci

Boris Becker
- bývalý profesionální německý tenista

bemer cévní terapie Boris Becker reference

Boris Becker, olympijský vítěz ve čtyřhře z LOH 1992 v Barceloně, trojnásobný šampión a nejmladší vítěz ve dvouhře na nejslavnějším turnaji světa ve Wimbledonu, říká: "Moje dlouhá kariéra profesionálního tenisty se podepsala na mém těle. Obrovské fyzické zátěže a mnoho zranění, to vše moje tělo vyčerpalo a čím je člověk starší, tím to cítí víc. To je osud, který může čekat každého špičkového sportovce. Ale nemusí. Po té, co jsem začal používat Bemer terapii, jsem cítil výraznou úlevu, bolesti ustoupily a celkově se moje zdraví zlepšilo."

Marc Girardelli
- několikanásobný mistr světa v lyžování, olympionik

bemer cévní terapie reference marc

BEMER mě přesvědčil hned po prvním použití. Rozhodujícím faktorem v profesionálním sportu je stoprocentní výkon a to, že vydržíte víc než ostatní. Při tréninku, při závodech. Jako vrcholový sportovec musíte překonávat překážky v podobě drobných zranění. A Bemer Vám vždy pomůže s kvalitní regenerací. Jak rychle se zregenerujete a dobijete si baterky na tom velmi záleží, to jsou momenty, kdy se rozhoduje, jestli Váš výkon bude lepší, jestli vyhrajete a získáte medaili, jestli se zapíšete do historie. BEMER terapie pomůže všem sportovcům před i po tréninku. Pro mě je Bemer nepostradatelnou součástí života - jak toho sportovního, tak i osobního.

Úspěchy: 5× celkové vítězství ve Světovém poháru v lyžování, 2.místo v obřím slalomu na ZOH 1992 v Albertville (Francie), 2.místo v Super G na ZOH 1992, 4.místo v Super G na ZOH 1994 v Lillehammeru (Norsko)

Tina Weirather
- alpská lyžařka, olympijská vítězka v Pchjongčchangu 2018, bronzová medaile

bemer cévní terapie reference Tina Weirather

Již dlouho používám přístroj BEMER a jsem přesvědčena, že jeho léčení významně přispělo ke zmírnění mých zranění, která jsem utrpěla v posledních letech. Často mě po pádech na lyžích bolela záda, ramena i nohy. Často mám pohmožděniny – obzvlášť velmi bolestivé a dlouhodobé pohmožděniny kolem okraje bot. Používám BEMER terapii, abych zmírnila tyto bolesti a lépe zregenerovala své tělo. Mohu potvrdit, že díky BEMER terapii se má zranění léčí podstatně rychleji a lépe. Pokaždé se cítím báječně, když si po náročném tréninkovém dni dopřeji Bemer. Díky BEMER terapii mnohem rychleji regeneruji a mohu tak trénovat mnohem intenzivněji.

Úspěchy: Na Zimních olympijských hrách 2018 v Pchjongčchangu získala bronzovou medaili v superobřím slalomu žen. Na Mistrovství světa 2017 ve Sv. Mořici skončila v téže disciplíně na druhém místě. Do února 2018 vyhrála osm závodů Světového poháru.

Patrick Gallati
- švýcarský profesionální cyklista, 3. na mistrovství světa 2010 a 3.místo MS Evropa 2010 (U23)

bemer cévní terapie reference patrik

S BEMER terapíí mám své astma pod kontrolou a cítím se lépe.

Daniela Meuli
- švýcarská profesionální snowboardistka, olympijská vítězka v letech 2006, 2005, 2001

bemer cévní terapie reference

Kdo chce vyhrávat, musí být 100% zdraví a výkonný. Bemer terapie pomáhá optimalizovat můj trénink, ale také podporuje nezbytné regenerační fáze. Díky kvalitní regeneraci vydržím náročnější trénink. Díky náročnému tréninku jsem lepší a vyhrávám.

Thomas Frischknecht
- legenda cyklokrosu a horských kol, nyní trenér

bemer cévní terapie thomas

Riziko zranění při cyklistice a MTB je obzvláště vysoké. Pravidelné léčení pomocí BEMER terapie toto riziko razantně snižuje. Díky Bemer terapii regeneruji lépe a jsem daleko výkonnější. Doporučuji Bemer mým svěřencům i ostatním sportovcům.

Úspěchy: několikanásobný mistr světa MTB, stříbrná medaile na Olympiádě v r. 1996

Tobias Mehner
- 6 násobný vítěz motocyklového biatlonu v Německu

Přístroj BEMER s sebou vozím na každou soutěž. S využitím sady BEMER rychleji regeneruji, rychleji se dokážu připravit na další závod. Po náročném tréninku mě svaly bolí daleko méně než kdy předtím. Mohu trénovat usilovněji a častěji. Jako 6 násobný vítěz motocyklového biatlonu a trojnásobný mistr Německa trénuji velmi často a tvrdě. Když používám terapii BEMER jsem také méně náchylnější k infekcím. Moje imunita je silnějsí. Pro mě je Bemer jedničkou a stojí na stupních vítězů v mém osobním žebříčku.

Lékaři používají a doporučují Bemer:

  • MUDr. Ladislav Pásztor, praktický lékař, prezident asociace soukromých lékařů na Slovensku
  • MUDr. Radek Brauner Fakultní nemocnice Brno, Dětská nemocnice, Černopolní 9
  • prim. MUDr. Jarmila Überhuberová, Dětská léčebna se speleoterapií Ostrov u Macochy
  • MUDr. Zdeňka Chadimová, revmatologie a celostní medicína Poděbrady
  • MUDr. Lubomír Bláha, chirurgická ambulance Litomyšl